Kontakt

 

 

Marie Lavén, VD

Säljavdelning

   

Johan Björklund, Försäljningschef/ Commercial Sales Director
johan.bjorklund@biofood.se

   

 

Johan Molander, Key Account Manager
070-204 62 26
johan.molander@biofood.se

 

 

Jonas Högberg, Key Account Manager Foodservice & Servicehandeln
08-500 200 00
jonas.hogberg@biofood.se

   

 

 

Marie Köhlmark, Säljare Hälsofack
070-855 87 92 
marie.kohlmark@biofood.se

   

 

Moa Vikingsson, Säljare
073-939 66 20
moa.vikingsson@biofood.se

   

 

 

Maria Wemme, Säljare syd (tjänstledig)
070-8 55 79 63
maria.wemme@biofood.se

   

Erik Adell, Säljare
070-8 55 79 63
erik.adell@biofood.se

 

Peter Molin, Säljansvarig Mälardalen
070-146 35 65
peter.molin@biofood.se

 

Annica Bachzelt, Säljare
076-893 26 76
Annica.bachzelt@biofood.se

   

 

 

Louise Nordin, Säljadministratör
08-121 373 54
louise.nordin@biofood.se

 

 

Amagad Abdalla, Merchandiser Stockholm

   

 

Martin Keblanz, Merchandiser Göteborg

Order, innesälj & kundtjänst

   

Felicia Thörnfeldt, Chef innesälj
felicia.thornfeldt@biofood.se

 

 

Sippan Durandal Brytting, Kundtjänst & Innesälj
order@biofood.se

 

 

Ulrica Mattsson, Kundtjänst & Innesälj
order@biofood.se

 

 

Amanda Leijon på Kundtjänst & Innesälj
order@biofood.se

 

 

Jennie Hassel, Kundtjänst & Innesälj
order@biofood.se

 

 

Anita Hällström, Kundtjänst & Innesälj
order@biofood.se

Marknad

 

 

Eva Avellan, Brand Manager (tjänstledig)
eva.avellan@biofood.se

 

Susanne Hovenäs, Digital redaktör, pr & kommunikationsutvecklare
08-500 200 00
susanne@biofood.se

 

Julia Gilander, Marknadskoordinator
08-121 379 31
julia.gilander@biofood.se

Inköp

 

inkop@biofood.se

 

 

 

Anders Rengius, Logistik- och inköpschef
070-495 84 46
anders.rengius@biofood.se

 

 

 

Madeleine Sunnqvist, Inköpare

 

 

 

Lena Wallin, Inköpare

 

 

 

Jennie Andersson, Kvalitetssäkrings- och märkningsansvarig / Produktdataadministratör
08-503 106 40
jennie.andersson@biofood.se

 Ekonomi

 

 

 

Benita Fridholm, Ekonomichef

 

 

 

Måns Östberg, Ekonomi

 

 

 

Hanna Gec, Ekonomi

Logistik

 

 

 

Thomas Jäverbrant
thomas@biofood.se

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
Vi använder cookies för att din upplevelse av webbplatsen ska bli bättre. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du våra cookies. Läs mer | OK