Vi som jobbar här

 

 

Marie Lavén, VD

Säljavdelning

   

 

Johan Molander, Key Account Manager
070-204 62 26
johan.molander@biofood.se

Jonas Högberg, Säljare Stockholm
08-500 200 00
jonas.hogberg@biofood.se
   

 

Marie Köhlmark, Säljare Hälsofack
070-8558792 
marie.kohlmark@biofood.se

   

 

Anette Nilsson, Regionsansvarig väst
070-431 50 28
anette.nilsson@biofood.se

   

 

Maria Wemme, Säljare syd
070-8 55 79 63
maria.wemme@biofood.se

 

 

Peter Molin, Säljansvarig Mälardalen
070-146 35 65
peter.molin@biofood.se

Johan Björklund, Försäljningschef/ Salesmanager Sweden
johan.bjorklund@biofood.se
   

 

Louise Nordin, Säljadministratör
08-121 373 54
louise.nordin@biofood.se

 

 

Amagad Abdalla, Merchandiser Stockholm

   

 

Martin Keblanz, Merchandiser Göteborg

   

 

Helen Persson, Merchandiser Stockholm

 
Pia Thunblom, Merchandiser Väterås

Order, innesälj & kundtjänst

 

 

Felicia Thörnfeldt, Chef innesälj
felicia.thornfeldt@biofood.se

 

 

Sippan Durandal Brytting, Order & Kundtjänst
order@biofood.se

 

 

Ulrica Mattsson, Kundservice & växel
ulrica.mattsson@biofood.se

Anita Hällström, Order & Kundtjänst
anita.hallstrom@biofood.se

Marknad

   

 

Eva Avellan, Brand Manager (tjl)
eva.avellan@biofood.se

 

Susanne Hovenäs, Digital redaktör, pr & kommunikationsutvecklare
08-500 200 00
susanne@biofood.se

 

Julia Gilander, Marknadsassistent
08-121 379 31
julia.gilander@biofood.se

   

Helena Kullberg, Brand Manager
08-500 200 00
helena.kullberg@biofood.se

Inköp

 inkop@biofood.se
   

 

Lena Wallin, Inköpare, (tjänstledig)

   

 

Madeleine Sunnqvist, Inköpare

   

 

Sofia Magnusson, Inköpsvikarie

   

 

Jennie Andersson, Kvalitetssäkrings- och märkningsansvarig / Produktdataadministratör
08-503 106 40
jennie.andersson@biofood.se

 Ekonomi

   

 

Benita Fridholm, Ekonomichef

 

 

Måns Östberg, Ekonomi

 

 

Hanna Gec, Ekonomi

Logistik

 

 

Thomas Jäverbrant
thomas@biofood.se

 

 

Saad Ishac, Chaufför Stockholm

 

 

Ramsi, Chaufför Stockholm

 

 
 
 
 
 
 
Vi använder cookies för att din upplevelse av webbplatsen ska bli bättre. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du våra cookies. Läs mer | OK