Kontakt

Kundtjänst

 

08-500 200 00
order@biofood.se
info@biofood.se

Ledning

Marie Lavén : VD

Marie Lavén

VD

Lina Lanestrand : Ledningsgruppsuppdrag

Lina Lanestrand

Ledningsgruppsuppdrag

lina.lanestrand@biofood.se

Säljvavdelning

Jonas Högberg : Säljchef

Jonas Högberg

Säljchef

jonas.hogberg@biofood.se
Amgad Abdalla : Merchandiser Stockholm

Amgad Abdalla

Merchandiser Stockholm

Camilla Månsson : Säljare Sydsverige

Camilla Månsson

Säljare Sydsverige

070-8557963
Lelle Svensson : Key Account Manager Online och Hälsofack

Lelle Svensson

Key Account Manager Online och Hälsofack

lelle.svensson@biofood.se
Louise Nordin : Säljadministratör (tjänstledig)

Louise Nordin

Säljadministratör (tjänstledig)

Martin Keblanz : Säljare & Merchandiser Göteborg

Martin Keblanz

Säljare & Merchandiser Göteborg

Moa Vikingsson : Säljare Stockholm och Teamleader fältsälj

Moa Vikingsson

Säljare Stockholm och Teamleader fältsälj

073-939 66 20 moa.vikingsson@biofood.se

Order, innesälj & kundtjänst

Amanda Leijon : Kundtjänst & Innesälj

Amanda Leijon

Kundtjänst & Innesälj

order@biofood.se
Caroline Adelly-Duvheim : Kundtjänst & Innesälj

Caroline Adelly-Duvheim

Kundtjänst & Innesälj

order@biofood.se
Paula Wrenkler : Kundtjänst & Innesälj

Paula Wrenkler

Kundtjänst & Innesälj

order@biofood.se
Ulrica Mattsson : Kundtjänst & Innesälj

Ulrica Mattsson

Kundtjänst & Innesälj

order@biofood.se

Marknad

Julia Gilander : Marknadskoordinator / Teamleader

Julia Gilander

Marknadskoordinator / Teamleader

julia.gilander@biofood.se

Inköp

Madeleine Sunnqvist : Teamleader Inköp

Madeleine Sunnqvist

Teamleader Inköp

inkop@biofood.se
Jennie Andersson : Kvalitetssäkrings- och märkningsansvarig/Produktdataadministratör

Jennie Andersson

Kvalitetssäkrings- och märkningsansvarig/Produktdataadministratör

08-503 106 40 jennie.andersson@biofood.se
Lena Wallin : Inköpare

Lena Wallin

Inköpare

inkop@biofood.se
Anna-Karin Agert : Inköpare (tjänstledig)

Anna-Karin Agert

Inköpare (tjänstledig)

inkop@biofood.se

Ekonomi

Thomas Jäverbrant :

Thomas Jäverbrant

thomas@biofood.se
Natalia Kazakova : Prisadministratör

Natalia Kazakova

Prisadministratör

info@biofood.se

Logistik

Abi Rammal : Teamleader lager/ Lagerchef

Abi Rammal

Teamleader lager/ Lagerchef

abi@biofood.se
 
 
 
 
 
 
Vi använder cookies för att din upplevelse av webbplatsen ska bli bättre. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du våra cookies. Läs mer | OK