Kontakt

Kundtjänst

08-500 200 00
order@biofood.se
info@biofood.se

Ledning

Marie Lavén : VD

Marie Lavén

VD

Sälj

Jonas Högberg : Säljchef

Jonas Högberg

Säljchef

jonas.hogberg@biofood.se
Amgad Abdalla : Merchandiser Stockholm

Amgad Abdalla

Merchandiser Stockholm

Camilla Månsson : Säljare Sydsverige

Camilla Månsson

Säljare Sydsverige

070-8557963
Lelle Svensson : Key Account Manager Online och Hälsofack

Lelle Svensson

Key Account Manager Online och Hälsofack

lelle.svensson@biofood.se
Louise Nordin : Säljadministratör

Louise Nordin

Säljadministratör

Martin Keblanz : Säljare & Merchandiser Göteborg

Martin Keblanz

Säljare & Merchandiser Göteborg

Moa Vikingsson : Säljare Stockholm och Teamleader fältsälj

Moa Vikingsson

Säljare Stockholm och Teamleader fältsälj

073-939 66 20 moa.vikingsson@biofood.se

Order, innesälj & kundtjänst

Britt-Marie Druvefors : Kundtjänst & Innesälj

Britt-Marie Druvefors

Kundtjänst & Innesälj

order@biofood.se
Paula Wrenkler : Kundtjänst & Innesälj

Paula Wrenkler

Kundtjänst & Innesälj

order@biofood.se
Ulrica Mattsson : Kundtjänst & Innesälj

Ulrica Mattsson

Kundtjänst & Innesälj

order@biofood.se
Yvonne Svensson : Kundtjänst & Innesälj

Yvonne Svensson

Kundtjänst & Innesälj

08-12137354 yvonne.svensson@biofood.se, order@biofood.se

Marknad

Julia Gilander : Marknadskoordinator / Teamleader

Julia Gilander

Marknadskoordinator / Teamleader

julia.gilander@biofood.se

Inköp

Madeleine Sunnqvist : Teamleader Inköp

Madeleine Sunnqvist

Teamleader Inköp

inkop@biofood.se
Lena Wallin : Inköpare

Lena Wallin

Inköpare

inkop@biofood.se
Anna-Karin Agert : Inköpare

Anna-Karin Agert

Inköpare

inkop@biofood.se

Ekonomi

Thomas Jäverbrant :

Thomas Jäverbrant

thomas@biofood.se
Lizette Tettzell : Redovisningsekonom

Lizette Tettzell

Redovisningsekonom

lizette.tettzell@biofood.se
Natalia Kazakova : Prisadministratör

Natalia Kazakova

Prisadministratör

info@biofood.se

Logistik

Abi Rammal : Teamleader lager/ Lagerchef

Abi Rammal

Teamleader lager/ Lagerchef

abi@biofood.se