Kontakt

Ledning

Marie Lavén : VD

Marie Lavén

VD

Lina Lanestrand : Ledningsgruppsuppdrag

Lina Lanestrand

Ledningsgruppsuppdrag

lina.lanestrand@biofood.se

Säljvavdelning

Jonas Högberg : Teamleader Sälj/ Key Account Manager Foodservice & SVH

Jonas Högberg

Teamleader Sälj/ Key Account Manager Foodservice & SVH

jonas.hogberg@biofood.se
Johannes Bagdi : Johannes Bagdi

Johannes Bagdi

Johannes Bagdi

Säljare Stockholm
Lelle Svensson : Key Account Manager Online och Hälsofack

Lelle Svensson

Key Account Manager Online och Hälsofack

lelle.svensson@biofood.se
Marie Köhlmark : Säljare Hälsofack

Marie Köhlmark

Säljare Hälsofack

070-855 87 92 marie.kohlmark@biofood.se
Moa Vikingsson : Säljare Stockholm

Moa Vikingsson

Säljare Stockholm

073-939 66 20 moa.vikingsson@biofood.se
Maria Wemme : Säljare syd (tjänstledig)

Maria Wemme

Säljare syd (tjänstledig)

070-8 55 79 63 maria.wemme@biofood.se
Erik Adell : Säljare Syd

Erik Adell

Säljare Syd

070-8 55 79 63 erik.adell@biofood.se
Louise Nordin : Säljadministratör

Louise Nordin

Säljadministratör

Amagad Abdalla : Merchandiser Stockholm

Amagad Abdalla

Merchandiser Stockholm

Martin Keblanz : Merchandiser Göteborg

Martin Keblanz

Merchandiser Göteborg

Order, innesälj & kundtjänst

Felicia Thörnfeldt : Chef innesälj

Felicia Thörnfeldt

Chef innesälj

order@biofood.se
Sippan Durandal Brytting : Kundtjänst & Innesälj

Sippan Durandal Brytting

Kundtjänst & Innesälj

order@biofood.se
Ulrica Mattsson : Kundtjänst & Innesälj

Ulrica Mattsson

Kundtjänst & Innesälj

order@biofood.se
Amanda Leijon : Kundtjänst & Innesälj

Amanda Leijon

Kundtjänst & Innesälj

order@biofood.se

Marknad

Julia Gilander : Marknadskoordinator

Julia Gilander

Marknadskoordinator

julia.gilander@biofood.se
Susanne Hovenäs : Teamledare Marknad, PR & kommunikation

Susanne Hovenäs

Teamledare Marknad, PR & kommunikation

susanne@biofood.se

Inköp

Madeleine Sunnqvist : Teamleader Inköp

Madeleine Sunnqvist

Teamleader Inköp

inkop@biofood.se
Anna-Karin Agert : Inköpare

Anna-Karin Agert

Inköpare

inkop@biofood.se
Lena Wallin : Inköpare (tjänstledig)

Lena Wallin

Inköpare (tjänstledig)

Jennie Andersson : Kvalitetssäkrings- och märkningsansvarig/Produktdataadministratör

Jennie Andersson

Kvalitetssäkrings- och märkningsansvarig/Produktdataadministratör

08-503 106 40 jennie.andersson@biofood.se

Ekonomi

Hanna Gec : Ekonomi

Hanna Gec

Ekonomi

Maria Villanueva : Price controller

Maria Villanueva

Price controller

info@biofood.se
Natalia Kazakova : Prisadministratör

Natalia Kazakova

Prisadministratör

info@biofood.se

Logistik

Thomas Jäverbrant :

Thomas Jäverbrant

thomas@biofood.se
Abi Rammal : Lagerschef

Abi Rammal

Lagerschef

abi.rammal@biofood.se
Lena Karam : Lageradministratör

Lena Karam

Lageradministratör

lager@biofood.se
 
 
 
 
 
 
Vi använder cookies för att din upplevelse av webbplatsen ska bli bättre. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du våra cookies. Läs mer | OK