Kontakt

Ledning

Marie Lavén : VD

Marie Lavén

VD

Säljvavdelning

Claes Björklund : Regionchef/Area sales manager Key account manager DVH

Claes Björklund

Regionchef/Area sales manager Key account manager DVH

0767-106 863 Claes.bjorklund@biofood.se
Johan Björklund : Försäljningschef/Commercial Sales Director

Johan Björklund

Försäljningschef/Commercial Sales Director

johan.bjorklund@biofood.se
Jonas Högberg : Key Account Manager DVH Foodservice & Servicehandeln

Jonas Högberg

Key Account Manager DVH Foodservice & Servicehandeln

08-500 200 00 jonas.hogberg@biofood.se
Lelle Svensson : Key Account Manager

Lelle Svensson

Key Account Manager

08-500 200 00 lelle.svensson@biofood.se
Marie Köhlmark : Säljare Hälsofack

Marie Köhlmark

Säljare Hälsofack

070-855 87 92 marie.kohlmark@biofood.se
Mattias Norling : Säljare

Mattias Norling

Säljare

0704-315 028 mattias.norling@biofood.se
Moa Vikingsson : Säljare Stockholm Norr

Moa Vikingsson

Säljare Stockholm Norr

073-939 66 20 moa.vikingsson@biofood.se
Annica Bachzelt : Säljare Stockholm Syd

Annica Bachzelt

Säljare Stockholm Syd

0768-932 676 annica.bachzelt@biofood.se
Maria Wemme : Säljare syd (tjänstledig)

Maria Wemme

Säljare syd (tjänstledig)

070-8 55 79 63 maria.wemme@biofood.se
Erik Adell : Säljare Syd

Erik Adell

Säljare Syd

070-8 55 79 63 erik.adell@biofood.se
Peter Molin : Säljansvarig Mälardalen

Peter Molin

Säljansvarig Mälardalen

070-146 35 65 peter.molin@biofood.se
Louise Nordin : Säljadministratör

Louise Nordin

Säljadministratör

08-121 373 54 louise.nordin@biofood.se
Pia Thunblom : Merchandiser

Pia Thunblom

Merchandiser

pia.thunblom@biofood.se
Amagad Abdalla : Merchandiser Stockholm

Amagad Abdalla

Merchandiser Stockholm

Freja Ullert Sharabi : Merchandiser

Freja Ullert Sharabi

Merchandiser

freja.ullert.sharabi@biofood.se
Martin Keblanz : Merchandiser Göteborg

Martin Keblanz

Merchandiser Göteborg

Order, innesälj & kundtjänst

Felicia Thörnfeldt : Chef innesälj

Felicia Thörnfeldt

Chef innesälj

felicia.thornfeldt@biofood.se
Sippan Durandal Brytting : Kundtjänst & Innesälj

Sippan Durandal Brytting

Kundtjänst & Innesälj

order@biofood.se
Ulrica Mattsson : Kundtjänst & Innesälj

Ulrica Mattsson

Kundtjänst & Innesälj

order@biofood.se
Amanda Leijon : Kundtjänst & Innesälj

Amanda Leijon

Kundtjänst & Innesälj

order@biofood.se
Anita Hällström : Kundtjänst & Innesälj

Anita Hällström

Kundtjänst & Innesälj

order@biofood.se

Marknad

Lina Lanestrand : Marknadschef

Lina Lanestrand

Marknadschef

lina.lanestrand@biofood.se
Julia Gilander : Marknadskoordinator

Julia Gilander

Marknadskoordinator

julia.gilander@biofood.se
Susanne Hovenäs : Digital redaktör, PR & kommunikationsutvecklare

Susanne Hovenäs

Digital redaktör, PR & kommunikationsutvecklare

susanne@biofood.se
Anna Noreheim Werin : Brand Manager

Anna Noreheim Werin

Brand Manager

anna.nw@biofood.se
Sofia Karstensson : Brand Manager

Sofia Karstensson

Brand Manager

sofia.karstensson@biofood.se
Eva Avellan : Brand Manager (tjänstledig)

Eva Avellan

Brand Manager (tjänstledig)

eva.avellan@biofood.se

Inköp

Anders Rengius : Logistik- och inköpschef

Anders Rengius

Logistik- och inköpschef

newproducts@biofood.se
Madeleine Sunnqvist : Inköpare

Madeleine Sunnqvist

Inköpare

Lena Karam : Inöpare

Lena Karam

Inöpare

lena.karam@biofood.se
Anna-Karin Agert : Inköpare

Anna-Karin Agert

Inköpare

anna-karin.agert@biofood.se
Lena Wallin : Inköpare (tjl)

Lena Wallin

Inköpare (tjl)

Jennie Andersson : Kvalitetssäkrings- och märkningsansvarig/Produktdataadministratör

Jennie Andersson

Kvalitetssäkrings- och märkningsansvarig/Produktdataadministratör

08-503 106 40 jennie.andersson@biofood.se

Ekonomi

Benita Fridholm : Ekonomichef

Benita Fridholm

Ekonomichef

Hanna Gec : Ekonomi

Hanna Gec

Ekonomi

Logistik

Thomas Jäverbrant :

Thomas Jäverbrant

thomas@biofood.se
Abi Rammal : Lagerschef

Abi Rammal

Lagerschef

abi.rammal@biofood.se
Anders Larson : Utleverans ansvarig

Anders Larson

Utleverans ansvarig

anders.larson@biofood.se
 
 
 
 
 
 
Vi använder cookies för att din upplevelse av webbplatsen ska bli bättre. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du våra cookies. Läs mer | OK