Kontakt

Kundtjänst

 

08-500 200 00
order@biofood.se
info@biofood.se

Ledning

Marie Lavén : VD

Marie Lavén

VD

Lina Lanestrand : Ledningsgruppsuppdrag

Lina Lanestrand

Ledningsgruppsuppdrag

lina.lanestrand@biofood.se

Säljvavdelning

Jonas Högberg : Säljchef

Jonas Högberg

Säljchef

jonas.hogberg@biofood.se
Lelle Svensson : Key Account Manager Online och Hälsofack

Lelle Svensson

Key Account Manager Online och Hälsofack

lelle.svensson@biofood.se
Sofie Thermaenius : Säljadmin

Sofie Thermaenius

Säljadmin

Marie Köhlmark : Säljare Hälsofack

Marie Köhlmark

Säljare Hälsofack

070-855 87 92 marie.kohlmark@biofood.se
Jeanette Lavenant : Säljare

Jeanette Lavenant

Säljare

Moa Vikingsson : Säljare Stockholm och Teamleader fältsälj

Moa Vikingsson

Säljare Stockholm och Teamleader fältsälj

073-939 66 20 moa.vikingsson@biofood.se
Camilla Månsson : Säljare syd

Camilla Månsson

Säljare syd

070-8557963
Amagad Abdalla : Merchandiser Stockholm

Amagad Abdalla

Merchandiser Stockholm

Martin Keblanz : Säljare & Merchandiser Göteborg

Martin Keblanz

Säljare & Merchandiser Göteborg

Thomas Kjöller : Merchandiser

Thomas Kjöller

Merchandiser

Louise Nordin : Säljadministratör (tjänstledig)

Louise Nordin

Säljadministratör (tjänstledig)

Order, innesälj & kundtjänst

Amanda Leijon : Kundtjänst & Innesälj

Amanda Leijon

Kundtjänst & Innesälj

order@biofood.se
Paula Wrenkler : Kundtjänst & Innesälj

Paula Wrenkler

Kundtjänst & Innesälj

order@biofood.se
Ulrica Mattsson : Kundtjänst & Innesälj

Ulrica Mattsson

Kundtjänst & Innesälj

order@biofood.se

Marknad

Julia Gilander : Marknadskoordinator

Julia Gilander

Marknadskoordinator

julia.gilander@biofood.se

Inköp

Madeleine Sunnqvist : Teamleader Inköp

Madeleine Sunnqvist

Teamleader Inköp

inkop@biofood.se
Anna-Karin Agert : Inköpare

Anna-Karin Agert

Inköpare

inkop@biofood.se
Lena Wallin : Inköpare (tjänstledig)

Lena Wallin

Inköpare (tjänstledig)

Jennie Andersson : Kvalitetssäkrings- och märkningsansvarig/Produktdataadministratör

Jennie Andersson

Kvalitetssäkrings- och märkningsansvarig/Produktdataadministratör

08-503 106 40 jennie.andersson@biofood.se

Ekonomi

Natalia Kazakova : Prisadministratör

Natalia Kazakova

Prisadministratör

info@biofood.se

Logistik

Thomas Jäverbrant :

Thomas Jäverbrant

thomas@biofood.se
Abi Rammal : Teamleader lager/ Lagerchef

Abi Rammal

Teamleader lager/ Lagerchef

abi.rammal@biofood.se
 
 
 
 
 
 
Vi använder cookies för att din upplevelse av webbplatsen ska bli bättre. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du våra cookies. Läs mer | OK